Mea culpa

ƒ;52.95
Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. Jenna's wereld in een nachtmerrie.

"Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna's wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend.
Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…

Van Clare Mackintosh verscheen eveneens 'Ik zie jou' en 'Valse hoop'.

You recently viewed

Clear recently viewed